* Agentúra 2000 s.r.o > obchodno - reklamná agentúra

Hlavnou náplňou je ponúknuť zákazníkovi komplexný servis od grafického spracovania až po samotnú realizáciu.
„Pod našou grafickou taktovkou" v Bratislave a okolí funguje a sa prevádzkuje viacero firiem, ktorých vonkajšiu a vnútornú firemnú identifikáciu sme od grafického návrhu až po samotnú realizáciu vykonávali práve my, kde rozsah odovzdaných zákaziek svedčí o kvalite odvedenej práce (vychádzajúcej z „našej dielne") tohto charakteru.
Všetci naši pracovníci sú absolventmi polygrafických či grafických škôl, čo napovedá o ich grafickom a výtvarnom cítení. Boli a sú vedení k rešpektovaniu a dodržiavaniu typografických pravidiel. Tieto skúsenosti sa zúročené a v prvom rade sa odzrkadľujú na kvalite výstupov našich prác.
V oblasti reklamy ponúkame zákazníkovi od sigmakingu (výrobu reklamných tabúl, 3D polystyrénové nápisy, svetelné tabule, informačné systémy) cez tlačiarenskú výrobu (vizitky , prospekty , katalógy, hl. papiere), predaj reklamných predmetov s potlačou až po výrobu pečiatok na počkanie.
V obchodnej oblasti máme bohatú ponuku na predaj technológie pre reklamu a signmaking. Hlavným zameraním je predaj technológie na výrobu pečiatok (Flash a polymer) , laserové zariadenia americkej zn. EPILOG, rezacích plotrov ako aj spotrebných materiálov.

Sme distribútorom amerických pečiatok IDEAL, ULTIMARK a MODICO.